fbpx
Kraków, ul. Zakopiańska 56A
+48 603 289 589
pon - wt: 11 - 15, śr: 16 - 20

Systemy wkładek medycznych Podiatech

Wybierz system wkładek do swojego gabinetu:

wkładki indywidualne sidas
Ortopedia

Wkładki termoformowalne OPCT


Profesjonalne, w 100% indywidualne wkładki dla najbardziej wymagających pacjentów i zawodowych sportowców. Wkładki wykonujesz własnoręcznie w swoim gabinecie przy użyciu sprzętu służącego do termoformowania i końcowej obróbki wkładek.

Czytaj więcej
wkładki sidas opct zdalnie
Ortopedia

OPCT-FACTORY


Samodzielnie diagnozujesz pacjenta i wykonujesz pomiary stóp według protokołu opracowanego przez SIDAS. Dane diagnostyczne przesyłasz do polskiego laboratorium SIDAS, gdzie zdalnie projektujemy i formujemy indywidualne wkładki OPCT dla Twojego pacjenta.

Czytaj więcej
wkładki modułowe 3feet patho-logic
Ortopedia

Wkładki 3Feet Patho-
Logic®


Specjalistyczne, szybkie w przygotowaniu wkładki o szerokich możliwościach modyfikacji. Dopasowanie wysokości podparcia łuku podłużnego i przyklejenie indywidualnie dobranych elementów dodatkowych to wszystko, co musisz zrobić, by przygotować skuteczne wkładki.

Czytaj więcej
wkładki komfrotowe odciążające opct-oc
Reumatologia

Wkładki do szlifowania OPCT-OC


Wstępnie uformowane, komfortowe wkładki dla stóp wrażliwych (atrofia poduszki tłuszczowej, RZS).
Wkładki zapewniają komfort i odciążenie stref zwiększonego nacisku dzięki możliwości wykonania większych zagłębień w materiale niż w systemie OPCT.

Czytaj więcej
Reumatologia

Wkładki ekspandujące


Wkładki wykonywane w technologii pianki ekspandującej powstają na bazie indywidualnego odcisku stopy w mieszaninie odczynników chemicznych. Możliwość zastosowania odciążeń oraz technologia wykonania pozwalają na skuteczne zaopatrzenie stóp z deformacjami pourazowymi oraz RZS.

Czytaj więcej
wkładki dla stopy cukrzycowej sidas
Stopa cukrzycowa

Wkładki Diabetes


Wielowarstwowe specjalistyczne wkładki odciążające formowane na castach.
System umożliwia indywidualne dopasowanie wkładek do kształtu podeszwy stopy oraz wykonanie głębokich odciążeń w miejscach narażonych na powstawanie owrzodzeń neuropatycznych.

Czytaj więcej