Skontaktuj się z nami:
Kraków, ul. Zakopiańska 56A
pon-pt: 11-19, sb: 10-15

O nas - Windsport Sp. J.

Windsport Sp. J. jest wyłącznym dystrybutorem marki PODIATECH Medical Foot Solutions w Polsce.
Oferujemy sprzęt oraz materiały techniczne do wykonywania wkładek, jak również zapewniamy kompleksowe wsparcie merytoryczne dla specjalistów w dziedzinie podologii i fizjoterapii –  indywidualne konsultacje, szkolenia i warsztaty prowadzone przez francuskich podiatrów. Zapewniamy dostęp do zaawansowanych technologii oraz narzędzi diagnostycznych, co pozwala naszym partnerom na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Ponadto misją Windsport jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu oraz wspólne dążenie do doskonałości w opiece ortopodologicznej nad pacjentami.

Christophe Blanc (francuski podolog) oraz Maksymilian Śpiewak (współwłaściciel Windsport)

Marka PODIATECH a SIDAS Francja

Marka Podiatech, wywodząca się z nowatorskich rozwiązań francuskiej firmy SIDAS, specjalizuje się w produkcji urządzeń i specjalistycznych materiałów termoformowalnych służących do wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Marka Podiatech, włączając jej korzenie w firmie SIDAS, ma prawie 50 lat doświadczenia. SIDAS został założony w 1975 roku i skupiał się na rozwiązaniach w zakresie poprawy komfortu stóp u wyczynowych sportowców. W 1985 roku Patrick Boismal, znany francuski ortotyk, dostrzegł ogromny potencjał technologii SIDAS i postanowił rozszerzyć jej zastosowanie na cele terapeutyczne. Dzięki jego wizji i determinacji, technologie SIDAS zostały zaadaptowane do użytku w leczeniu i zapobieganiu problemom zdrowotnym związanym ze stopami. Boismal intensywnie pracował nad wprowadzeniem i popularyzacją koncepcji SIDAS w środowisku medycznym oraz podiatrycznym na całym świecie.

Jego zaangażowanie i sukcesy w edukowaniu specjalistów medycznych sprawiły, że rozwiązania oferowane przez Podiatech zdobyły uznanie wśród profesjonalistów z dziedziny podologii. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości i innowacji, marka Podiatech stała się synonimem technologii sprawdzonej jakości, które są niezastąpione w codziennej pracy podiatrów i ortotyków.

Podiatech nieustannie rozwija swoje produkty, dbając o to, aby były one zgodne z osiągnięciami naukowymi i technologicznymi. Dzięki bogatej historii i nieustającemu dążeniu do innowacji, Podiatech kontynuuje dziedzictwo SIDAS, dostarczając rozwiązania, które poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie.

Rebranding marki Podiatech

Nowy wizerunek marki opracowany w 2020 roku odzwierciedla jej ciągły rozwój.

Podiatech Sidas Medical (poprzedni logotyp) 

od 2020 – Podiatech Medical Foot Solutions

W czym możemy Ci pomóc?

Chcę wybrać system wkładek najbardziej dopasowany do potrzeb moich pacjentów i specyfiki mojej działalności

Chcę nauczyć się lub podnieść poziom moich umiejętności w zakresie praktycznego wykonywania wkładek

Chcę kupić sprzęt diagnostyczny (podoskop, matę baropodometryczną, posturoskop…)

Masz dodatkowe pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Windsport Andrzej Roszkowski Maksymilian Śpiewak Sp. J.

NIP 6760030978

ul. Zakopiańska 56A
30-418 Kraków

tel: 603 289 589

aneta.spiewak@windsport.pl
marketing@windsport.pl